Ochrana osobních údajů

led, 5 2024

Úvod

Vítejte na stránkách Kraus Truhlářství. Vaše soukromí a ochrana Vašich osobních údajů jsou pro nás velmi důležité. V této Politice ochrany osobních údajů se dozvíte, jakým způsobem shromažďujeme, používáme a chráníme informace, které nám poskytujete při používání našich služeb. Tento dokument také popisuje Vaše práva a to, jak je můžete uplatnit. Jsme pevně odhodláni chránit Vaše soukromí a zajistit bezpečnost Vašich osobních údajů.

Shromažďování osobních údajů

Shromažďujeme osobní údaje, které nám dobrovolně poskytnete při vytváření objednávky, komunikaci s námi nebo přihlášení k odběru našeho newsletteru. Tyto informace mohou zahrnovat Vaše jméno, e-mailovou adresu, telefonní číslo, poštovní adresu a další údaje, které jsou nezbytné pro zpracování Vaší poptávky nebo poskytnutí služby. Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí a používáme je výhradně k vám přímo souvisejícím účelům.

Zpracování a použití údajů

Vaše osobní údaje zpracováváme za účelem plnění smluvních a předsmluvních povinností, komunikace s Vámi, zlepšení našich služeb a informování Vás o novinkách a akcích. K tomu může patřit zasílání nabídek, novinek a reklamních sdělení. Vaše údaje nejsou sdíleny s třetími stranami, kromě případů, kdy je to nezbytné pro poskytování našich služeb (např. dopravci).

Bezpečnost a ochrana osobních údajů

Pro ochranu Vašich osobních údajů před neoprávněným přístupem, zneužitím nebo zničením, používáme různé bezpečnostní opatření a technologie. Pravidelně aktualizujeme a kontrolujeme naše bezpečnostní postupy a používáme šifrované komunikační kanály. Váš souhlas s touto politikou představuje Váš souhlas s tím, jak chráníme a zpracováváme Vaše osobní údaje.

Vaše práva

Máte právo na přístup k Vašim osobním údajům, jejich opravu nebo výmaz. Kromě toho můžete kdykoli odvolat souhlas se zpracováním Vašich dat, omezit jejich zpracování nebo vznést námitku proti zpracování. Pokud máte dotazy nebo obavy týkající se zpracování Vašich osobních údajů, neváhejte nás kontaktovat na [email protected].

Kontaktní údaje

Pro otázky nebo požadavky týkající se ochrany osobních údajů nás můžete kontaktovat na: